Praca

W skrócie:

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Biznes Integracje Sp z o.o. zatrudni doświadczonych  specjalistów na stanowisko sprzedaży telefonicznej. W zakres działań wchodzi sprzedaż powierzchni reklamowej na portalu o nowych trendach rynkowych –  Łowcy Trendów. pl

Zapewniamy umowę, stałą pensję plus prowizje oraz możliwość rozwijania kariery w strukturach firmy.

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa Klientów biznesowych

Aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej na Łowcach Trendów

Gwarantujemy:

Dynamiczną ścieżkę kariery i perspektywę rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

Gwarantowaną podstawę rosnącą wraz z doświadczeniem,

Prowizję od każdej sprzedanej umowy,

Premie dodatkowe: uznaniowe i niespodzianki,

Produkty do testowania (kosmetyki, nowa technologia, książki, obiady w restauracjach)

Pracę w atrakcyjnych godzinach od poniedziałku do piątku.

Profesjonalną opiekę koordynatorów i wsparcie zespołu.

Normalna atmosfera pracy – bez mobbingu i nieuczciwych zagrań

Oczekujemy:

Doświadczenia w sprzedaży przez telefon (call center) min. 3 miesiące – warunek konieczny

Aktywnej sprzedaży produktów portalu Łowcy Trendów.

Zapewnienia profesjonalnej obsługi Klientom.

Odpowiedniej prezentacji oferty i wysokiej kultury osobistej.

Otwartości na nowe wyzwania i poczucia humoru.

Motywacji do realizacji wyznaczonych celów

Miejsce pracy:  Wieliczka

Zapraszamy do przesłania swojego CV mailowo na :  biuro@biznesintegracje.pl

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, skontaktujemy się z Tobą.

Nie zastanawiaj się! Tworzymy zespół od podstaw, masz ogromną szansę na karierę w strukturach firmy. Zostają z nami tylko najlepsi. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”