Konferencje

DSC_0756Konferencje dla Biznesu

Biznes Integracje Sp. z o.o. jest organizatorem konferencji o różnej tematyce. Dzięki konferencjom Państwa firma zyska nowych partnerów biznesowych i klientów.
To projekt łączący sferę biznesu, przedsiębiorców różnych branż, nowe trendy rynkowe i najlepsze startupy.
To szansa na nowe kontakty zawarte wśród dziesiątek przedsiębiorców.

Konferencje Biznes Integracje są doskonałą okazją do pokazania i zarekomendowania swoich produktów i usług. To także czas na rozmowy z inwestorami i klientami, podczas wymiany doświadczeń i wizytówek.

Podczas spotkania uzyskujemy informacje na temat obecnych i nadchodzących trendów rynkowych, bierzemy udział w prelekcjach, szkoleniach, wykładach.

Eksperci wybranych firm i instytucji określają aktualne możliwości współpracy i szanse na przyszłość. Firmy pokazują swoje produkty i rekomendują usługi. W części rekreacyjnej programu zaprosimy Państwa do oglądnięcia wernisaży, wystaw, pokazów.

Gwarantujemy Państwu doskonała atmosferę i dużo czasu na nawiązywanie ważnych i owocnych kontaktów biznesowych. Wszystko to podczas delektowania się kawą i ciastkiem.

W konferencjach udział biorą specjalnie zaproszeni goście, będący liderami wybranych kategorii, eksperci, anioły biznesu, a także  osoby związane z tworzeniem CSR (odpowiedzialnego biznesu), oraz media.

W razie zainteresowania organizacją konferencji dla Państwa klientów lub partnerów biznesowych prosimy o kontakt z działem PR : biuro@biznesintegracje.pl ,
tel. 513 489 344